Firma Marsel, niezmiennie od 1991 roku, świadczy usługi w branży stolarki otworowej.

Zarówno nasi partnerzy handlowi, jak i klienci indywidualni, zawsze mogą liczyć na obsługę i produkt najwyższej jakości. Każdorazowo dostosowujemy nasze wyroby do potrzeb klientów z całego świata, dlatego można je znaleźć niemalże w każdym zakątku globu, zaczynając od Polski poprzez Niemcy, Francję, kraje Beneluksu i Włochy, na Panamie i Skandynawii kończąc .
Nasz wykwalifikowany zespół doradców techniczno-handlowych służy pomocą w każdej sytuacji i z chęcią odpowie na każde Państwa pytanie.
Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, dlatego nasi Kontrahenci mogą liczyć na nieustannie wzbogacaną ofertę z zakresu stolarki PCV i aluminium.
Firma Marsel to niezmiennie od lat synonim gwarancji wysokiej jakości obsługi klienta na każdym etapie tworzenia produktów.

28
LAT

Już ponad ćwierć wieku jesteśmy obecni na polskim i światowym rynku stolarki okiennej i drzwiowej.

400+
PARTNERÓW

Mamy przyjemność utrzymywania stałych relacji biznesowych z ponad 400 partnerami handlowymi na całym świecie.

2000+
OKIEN

Nasza firma prężnie działa każdego dnia, a każdego miesiąca możemy pochwalić się tysiącami zrealizowanych okien.

100+
PRACOWNIKÓW

Firma Marsel to ludzie. Ludzie z nieprzeciętną pasją i najwyższymi kwalifikacjami. To dzięki nim możemy mierzyć tak wysoko.

SCHÜCO PREMIUM PARTNER

Schüco Premium Partner skupia polskich producentów najwyższej jakości stolarki okienno-drzwiowej Schüco. Firma Marsel od wielu lat należy do tej grupy, ciągle utrzymując najwyższy poziom oferowanych usług i wyrobów.
Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty stolarki, zawsze dostosowane do wymagań i oczekiwań odbiorców, precyzyjnie funkcjonujący produkt oraz profesjonalny montaż.